نام کاربری:    
       کلمه عبور:    
           

شرح خبر
 
تمهیدات ویژه آتش‌نشانی کازرون برای روز قدس و عید فطر
 

رئیس سازمان آتش نشانی کازرون اعلامکرد این سازمان با طرح‌ریزی تدابیر مناسب، آماد تامین ایمنی  راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون،مهدی صادق زاده در تشریح تدابیر برگزاری این دو برنامه، با اشاره به تلاش آتشنشانی به عنوان متولی اصلی تامین کننده ایمنی شهر و شهروندان در حفظ بالاترین سطحآمادگی در مواجهه با حوادث احتمالی از طریق اندیشیدن تدابیر پیشگیرانه، گفت: استقرارخودروهای عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات و گشت موتوری در محل برگزاری مراسم وهمچنین خیابان های منتهی به آنها از جمله این تمهیدات است.

وی از میدان شهدا، چهارراه بانک ملی،چهارراه دادگستری، سه راه ابوذر و ستاد نمازجمعه به عنوان نقاط استقرار ماشین‌هایآتش‌نشانی نام برد و افزود: علاوه بر این کل مسیر راهپیمایی در طول برگزاری مراسمتحت پوشش نیروهای سازمان خواهد بود.

صادق‌زاده با اشاره به افزایش نرخ آتش‌سوزی‌هایفصل گرما از حدود 20 روز قبل، اظهار کرد: در عین حال که نیروهای سازمان به واسطهبروز آتش‌سوزی بالاخص در مراتع و مزارع در آماده باش هستند، اما با پیش‌بینی‌هایانجام شده و با توجه به اهمیت دو رویداد آتی، آماده باش 100 درصدی نیروها بامدیریت نیروهای استراحت و آماده به کار تامین خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد با تعامل مثبتمیان این سازمان و دستگاه های انتظامی و امدادی از جمله پلیس و اورژانس از طریقسیستم یکپارچه مخابراتی و نیز تعامل و همکاری با دستگاههای موازی شاهد برگزاریمراسم روز قدس و نماز عید فطر ایمن برای شهروندان باشیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی همچنین ازشهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حادثه با حفظ خونسردی،مراتب را سریعا به تلفن ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کازروناطلاع داده و مسیر را برای تردد خودروهای امدادی باز نگه دارند.


 
تاریخ : 1398/3/8
ساعت :
منبع خبری : روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون
تعداد بازدید : 155
  
 
آمار بازدید سایت
 
تعداد بازدید  های امروز : 50
تعداد کل بازدید ها : 1201
میانگین بیشترین بازدید : 18
 
 
 
 
صفحه اصلی اخبار | واحد های صنعتی | گالری تصاویر | تاریخچه و اهداف | پیگیری شکایات | تماس با هیات امنا | درباره ما | نقشه سایت  
                                     
تمامی حقوق این سایت متعلق به  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کازرون  می باشد.
طراحی و اجرا :  شرکت فنی مهندسی آونگ رایانه شهر سبز