نام کاربری:    
       کلمه عبور:    
           

1165 دانش آموزکازرون آموزش آتش نشانی را فرا گرفتند
1165 دانش آموزکازرون آموزش آتش نشانی را فرا گرفتند

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون از ۲۸آبان ماه ۱۳۹۴به مدت دو هفته برنامه های آموزشی خود را جهت ترویج فرهنگ ایمنی به صورت عملی در مدارس کازرون آغاز نمود.

atashneshani amoozesh2مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون از آموزش یک هزارو صدوشصت و پنج دانش آموز مدارس کازرون و حومه با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اداره آموزش و پرورش کازرون خبر داد و افزود: در این کارگاه آموزشی ایمنی و آتش نشانی بیش از ۳۰مدرسه شهرستان کازرون و شامل شهرهای نودان، قائمیه، خشت ،بالاده ،کنارتخته و نیز شهرکازرون به صورت عملی و تئوری تحت آموزش قرار گرفتند.

دکتر علی پولادیان گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با هدف کلی استقرار ایمنی پایدار در جامعه ایجاد شده است. ارائه ی آموزش های لازم در امور آتش نشانی و خدمات ایمنی در سطوح مختلف سازمان برای افراد خارج از سازمان طی برنامه های زمان بندی شده از جمله هدف های جزیی این سازمان در جهت تحقق هدف کلی می باشد.

وی اضافه کرد: در راستای افزایش سطح ایمنی شهروندان و پیشگیری، دانش آموزان مقطع متوسطه (پسر-دختر) در این کارگاه آموزشی نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی و انواع خاموش کننده ها ،آشنایی با ساختار و اهداف سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، شناسایی مثلث حریق، اطلاعات و شناخت انواع گروه آتش ها، نحوه خاموش کردن انواع حریق، محاسن و معایب خاموش کننده ها در برابر خطرات احتمالی از قبیل آتش سوزی و انواع حریق شیمیایی را توسط مربیان زهرا بادپا و حامد پشنگیان فرا گرفتند.

شایان ذکر است در ارزیابی از مدارس دخترانه انگیزه یادگیری فنون آتش نشانی در میان دانش آموزان دختر بالاست، این فرصتی مناسب ، برای گسترش آموزش، مقابله با حوداث و حریق برای ماداران فردای جامعه است.

 
برگشت
 
  
 
آمار بازدید سایت
 
تعداد بازدید  های امروز : 50
تعداد کل بازدید ها : 1201
میانگین بیشترین بازدید : 18
 
 
 
 
صفحه اصلی اخبار | واحد های صنعتی | گالری تصاویر | تاریخچه و اهداف | پیگیری شکایات | تماس با هیات امنا | درباره ما | نقشه سایت  
                                     
تمامی حقوق این سایت متعلق به  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کازرون  می باشد.
طراحی و اجرا :  شرکت فنی مهندسی آونگ رایانه شهر سبز